Menu

Król i św. Rodzina na wrocławskim Rynku

Dzisiaj w samo południe na wrocławskim Rynku pojawiła się Święta Rodzina i jeden z Trzech Króli w asyście Aniołów, dwórek, rycerzy a także Heroda.

Wrocławianie, którzy w okolicach południa przechadzali się po wrocławskim Rynku mieli niecodzienną okazję spotkać jednego z Trzech Króli i świętą Rodzinę w otoczeniu Aniołów, Heroda, dwórek i rycerzy. Wspólnie zapraszali do udziału we wtorkowym uroczystym Orszaku Trzech Króli, który jest nawiązaniem do staropolskich tradycji jasełek z okazji Święta Przemienienia Pańskiego – tradycyjnych Trzech Króli.

 

 

 

Wybierając się na Orszak Trzech Króli trzeba pamiętać, że najważniejszym momentem tego dnia jest udział w Mszy św. Dla wszystkich chętnych podajemy godziny Mszy świętych wzdłuż trasy Orszaku.

Wspierają nas w całej Polsce

OTK_2016_Decco_partner_ogolnopolski.jpgOTK_2016_InterRisk_logo_partner_ogolnopolski.jpgOTK_2016_Monitoring_mediow_partner_ogolnopolski.jpgOTK_2016_Opteam_partner_ogolnopolski.jpgOTK_2016_Stermedia_partner.jpgOTK_2016_TVP1_partner_ogolnopolski.jpgOTK_lotto_logo.jpgOTK_poczta_polska_logo.jpg

Wspierają nas lokalnie

01_OTK_pcc_partner_lokalny.jpg05_OTK_Vide_Crede_logo.jpg06_OTK_oleofarm_logo.jpg07_EWTN_Polska.jpg

Partnerzy

OTK_01_iskry_logo.jpgOTK_02_przedszkole_zdroj_logo.jpgOTK_03_wawrzyny_logo.jpgOTK_04_wcrs_logo.jpgOTK_05_2016_zhr_partner.jpgOTK_06_skauci_europy_logo_akt.jpgOTK_07_fdnt_logo.jpgOTK_08_skauci_krola_emblemat_www.jpgOTK_09_godlo_KSM.jpgOTK_10_caritas_wroclaw_logo.jpgOTK_11_sp_zdroj_logo.jpg

Pomagają nam

01_andrzej_niedzwiecki_banner.jpg02_klub_mamuski_logo_www.jpg03_kostium_wypozyczalnia_strojow.jpg